SHR BR-39 OPT + RF Bipolar + q-switch

rewolucyjne urządzenie do trwałego usuwania owłosienia

Laser SHR BD-39 to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone głównie do bezbolesnego i skutecznego usuwania owłosienia. Urządzenie posiada trzy moduły, które umożliwiają wykonywanie zabiegów depilacji, trwałego leczenia trądziku, zamykania naczynek, redukcji pajączków, usuwania tatuażu, termaliftingu skóry. Innowacyjne połączenie technologii laserowej oraz IPL gwarantuje rewelacyjny i długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry oraz zapewnia w 100% bezpieczną i bezbolesną depilację.

Laser SHR BD-39 OPT + RF Bipolar + q-switch

Jedno urządzenie - wiele nowych możliwości

SHR BD-39 Multi-System OPT to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jego intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy sprawia, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze zapewniając jednocześnie możliowść zaawansowanej regulacji parametrów wykonywanych zabiegów.

Urządzenie SHR BD-39 Multi-System OPT to inwestycja, która pozwoli na wprowadzenie wielu nowych zabiegów do oferty Twojego gabinetu kosmetycznego, pozwoli na poszeszenie oferty dla grona stałych klientów oraz skutecznie pozyska nowych. Inwestując w profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne - zyskujesz również przewagę konkurencyjną oraz renomę Twojego salonu.

System OPT i E-Light

Wielozadaniowy laser SHR BD-39 to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów.

Skuteczna depilacja Działanie urządzenia bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włosa, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie, by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe. Depilacja może być przeprowadzana w obrębie twarzy i ciała, jest skuteczna również dla krótkich oraz jasnych włosów w fazie wzrostu.

Redukcja zmian skórnych Urządzenie pozwala na redukcję zmian skórnych w postaci poparzeń słonecznych, plam starczych blizn trądzikowych i niedoskonałości na twarzy a także na usuwanie piegów w obrębie całego ciała.

Odmładzanie Możliwość obkurczania porów, redukcji zgrubiałej skóry i małych zmarszczek, przywrócenie elastyczności skóry.

Teleangiektazje System lasera pozwala na redukcję cery naczyniowej i ograniczenie widoczności teleangiektazji.

Usuwanie przebarwień Użycie najnowocześniejszego sprzętu, pozwala na rozbicie nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na drobniejsze cząsteczki, które następnie samoczynnie wchłaniane są przez organizm dzięki czemu uzyskujemy efekt rozjaśnienia ciemnej cery, wybielenia skór i usunięcia przebarwień.

Laser SHR BD-39 głowica OPT E-Light
Laser SHR BD-39 głowica ND-YAG

Laser Q-Switch ND-YAG

Usuwanie tatuażów ND-YAG to laser Neodymowo-Yagowy, który może być stosowany do usuwania tatuażów. Jest to nowoczesna, bezpieczna i skuteczna metoda pozbywania się barwnika ze skóry, która zyskuje coraz większą popularność - nie tylko w gabinetach kosmetologicznych ale również w salonach tatuażu. Laser ND-Yag posiada filtry, które emitują światło o różnej długości fali dzięki czemu są w stanie rozkładać zróżnicowane kolorystycznie barwniki tatuażów.

Zamykanie naczynek krwionośnych Laser ND-YAG emituje promień światła, który dociera w głąb skóry, ulegając pochłonięciu przez hemoglobinę. Niezwykle skutecznie redukuje popękane naczynka na skórze twarzy, nogach i na całym ciele. Wiązka lasera jest kierowana dokładnie w miejsce występowania naczynek dzięki czemu działanie jest precyzyjne a sam zabieg trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut.

Redukcja zmian skórnych Jednym z najczęstszych zastosowań laserów jest też usuwanie zmian skórnych, znamion, przebarwień, piegów na całym ciele. Laser ND-YAG jest również wykorzystywany do redukcji blizn.

Peeling węglowy Peeling węglowy to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który w niezwykle skuteczny sposób rozświetla skórę, redukuje trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory oraz poprawia koloryt skóry. Zabieg peelingu węglowego nie wymaga rekonwalescencji.

RF Radio Frequency Bi-polar

Termo lifting Głowica RF Radio Frequency Bi-polar w urządzeniu SHR BD-39 Multi-System OPT umożliwia wykonywanie zabiegów Terma-Liftingu skóry. Zabieg likwiduje skutki starzenia się skóry, napina ją, uelastycznia oraz poprawia jej „gęstość”. Poprzez zastosowanie fal radiowych - aktywizuje organizm do produkcji kolagenu i wygładza nawet głębokie zmarszczki! Lifting skóry może obejmować twarz - okolice oczu i szyi, lifting skóry na całym ciele - w tym również piersi w celu poprawienia ich kształtu.

Laser SHR BD-39 głowica RF Bi-Polar

Gwarancja

Urządzenie jest są objęte 24 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

24 miesiące gwarancji
Szkolenie

Szkolenie

Opcjonalnie - istnieje możliwość skorzystania z certyfikowanego szkolenia z obsługi urządzenia, które obejmuje elementy:

  • budowy, działania oraz zastosowania urządzenia, zasady prawidłowej obsługi urządzenia
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu fotoepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz leczenia trądziku
  • zasady postępowania po zabiegach
  • przykładowy schemat rozmowy z klientką.

Szkolenie jest zakończone wydaniem imiennego certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

  • Czas trwania szkolenia: 1 dzień.
  • Miejsce: Wrocław
  • Cena: 1850 zł brutto

Specyfikacja OPT+E LIGHT

Długość fal
530nm, 590nm, 640nm
Szerokość pierwszego impulsu
1-20 ms
Liczba impulsów
1-6
Interwał
1-40 ms
Częstotliwość
1,2,3.4.5
0-50J/cm2
1-40 ms
Moc
1600W
Rozmiar głowicy
12mm*30mm
Układ chłodzenia
Chłodzenie półprzewodnikiem, układ chłodzenia wodą w zamkniętym obiegu, wymiana ciepła
Chłodzenie
Stopień 5
Moc wejściowa
220V,10A,50Hz

Specyfikacja LASERA

Typ lasera
Laser QNDYAG
Długość fali
1064nm/532nm
Energia jednego impulsu
≤200mj 1064nm, ≤100mj 532nm
Tryb Q-switch
Pasywny tryb Q-switch
Średnica głowicy
1-5 mm, regulacja ciągła
Szerokość impulsu
10-20 ns
Częstotliwość robocza
1 - 6HZ
Metoda chłodzenia
Chłodzenie wodą i powietrzem

Specyfikacja techniczna

Waga
55 kg
Gwarancja
24 miesiące
Ekran
dotykowy 8"
Serwis
W Polsce
Szkolenie
Opcjonalne (dodatkowo płatne), 1-dniowe szklenie stacjonarne, potwierdzone certyfikatem.
BD-39
0 Przedmioty

Specyfikacja techniczna

Waga
55 kg
Gwarancja
24 miesiące
Ekran
dotykowy 8"
Serwis
W Polsce
Szkolenie
Opcjonalne (dodatkowo płatne), 1-dniowe szklenie stacjonarne, potwierdzone certyfikatem.

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania