Aktywne filtry

Urządzenie Air Presure Elegante Platinum T8108

Cena 4 888,98 zł
Dostępność: Dostępny

Starannie zaprojektowane profesjonalne urządzenie Elegante Platinum T8108 do presoterapii z podczerwienią i elektrostymulacją działa wspierająco w procesach korygowania sylwetki. Wyposażone jest w funkcje rozbijania tłuszczu, drenażu limfatycznego oraz ujędrniania skóry. Zapewnia w ten sposób możliwość osiągnięcia znaczących efektów podczas modelowania ciała. Kombajn kosmetyczny jest doskonałym rozwiązaniem dla gabinetów kosmetycznych, pozwalającym znacznie poszerzyć ofertę przeprowadzanych zabiegów.

Urządzenie wielofunkcyjne Elegante Platinum T9

Cena 5 599,98 zł
Dostępność: Dostępny

Profesjonalny kombajn Elegante Platinum T9 to wielofunkcyjne urządzenie, korzystające z najnowszych osiągnięć technologicznych. Futurystyczna obudowa z dużym, odchylanym ekranem wykonana została z wysokiej jakości komponentów, a intuicyjne menu ułatwia obsługę. Urządzenie przeznaczone jest dla branży kosmetologicznej i medycyny estetycznej.

Wapozon Giovanni D-20 biały

Cena 299,98 zł
Dostępność: Dostępny

Wielofunkcyjny wapozon Giovanni D-20 to wysoce skuteczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie urody. Wytwarza parę wodną, która pobudza skórę do oczyszczania się i pozwala na przygotowanie jej do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Urządzenia kosmetyczne

Prowadzenie renomowanego gabinetu kosmetycznego to nieustanna dbałość o najwyższą jakość każdego, nawet najdrobniejszego elementu. Nie sposób wyobrazić sobie dzisiaj nowoczesnego salonu kosmetycznego, fryzjerskiego czy odnowy biologicznej bez profesjonalnych kosmetyków, wykwalifikowanego personelu i specjalistycznego sprzętu kosmetycznego. W DIVINO oferujemy wiele różnych urządzeń kosmetycznych, które pomagają w wykonywaniu różnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała. Warto zainwestować w sprzęt najwyższej jakości, bezpieczny i skuteczny, dzięki któremu każdy klient wyjdzie z gabinetu w pełni zadowolony.

Urządzenia do oczyszczania i rewitalizacji skóry

Są to urządzenia, które pomagają w głębokim oczyszczaniu skóry, usuwaniu zanieczyszczeń i martwego naskórka. Najczęściej stosowane są urządzenia takie jak ultradźwięki, peelingi kawitacyjne, mikrodermabrazja, szczoteczki soniczne, wapozony czy oczyszczacze próżniowe, oczyszczanie wodorowe, oxybrazja.

Kombajny wielofunkcyjne marki Divino oraz Medika

To urządzenia, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Dzięki różnym modułom kosmetolodzy mogą zaoferować swoim klientom wiele różnych zabiegów nawet będąc w posiadaniu tylko jednego urządzenia, co gwarantuje przyciągnięcie większej liczby klientów. Warto podkreślić dużą gamę usług jaką można nimi wykonać: np. analizer skóry, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, oxybrazja, lipolaser oraz oczyszczanie wodorowe.

Lasery kosmetyczne do depilacji oraz usuwania naczynek

Lasery diodowe lub urządzenia SHR są wykorzystywane do trwałego usuwania owłosienia oraz niwelowania zmian naczyniowych.

Urządzenia do liftingu i modelowania ciała

W naszej ofercie znajdują się różne urządzenia, które pomagają w poprawie jędrności i elastyczności skóry. Może to obejmować technologie takie jak HIFU, radiofrekwencja, ultradźwięki, fale radiowe, lipolasery czy urządzenia typu body shape.

Produkt dodany do porównania