Aktywne filtry

SHR BR-03 Multi-System OPT

Cena 9 990,00 zł
Dostępność: Dostępny

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne SHR. Przeznaczone głównie do 100% bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, rewolucyjnej technologii gładkiej skóry, termaliftingu, fotoodmładzania, trwałego leczenia trądziku, usuwania trądziku różowatego oraz redukcji pajączków.

Lasery kosmetyczne

Laseroterapia jest obecnie najbardziej skuteczną i popularną metodą zarówno w przypadku trwałego pozbywania niechcianego owłosienia jak i usuwania rozszerzonych naczynek na twarzy jak i na ciele. Najnowsza technologia pozwala cieszyć się zadowalającymi efektami już po kilku zabiegach. Przedstawiamy w naszej ofercie innowacyjne lasery diodowe oraz lasery wykorzystującę technologię SHR.

Lasery diodowe do depilacji

Lasery diodowe to urządzenia, które wykorzystują promieniowanie laserowe do trwałego usuwania niepożądanych włosów na ciele.

Lasery diodowe do depilacji działają na zasadzie selektywnej fototermolizy, czyli procesu, w którym energia światła lasera jest absorbowana przez melaninę, naturalny barwnik znajdujący się w włosach. W wyniku absorpcji energii przez melaninę, dochodzi do termicznego uszkodzenia cebulki włosa, co uniemożliwia ponowny wzrost włosa.

Lasery diodowe do zamykania naczyń krwionośnych

Laser diodowy do zamykania naczyń wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów. Promieniowanie lasera powoduje absorpcję światła przez rozszerzone naczynka, a dokładniej rzecz ujmując przez krew, która się w nich znajduje. Krew ta jest podgrzewana przez laser, który się w niej znajduje do bardzo wysokiej temperatury, a następnie jest ona zniszczona i wchłonięta w cząsteczkach.

Lasery SHR

Lasery SHR (Super Hair Removal) to nowoczesne urządzenia wykorzystywane do depilacji laserowej. Lasery SHR wykorzystują technologię innowacyjnych lamp błyskowych, które emulują fale radiowe, a nie światło laserowe, co odróżnia je od tradycyjnych laserów diodowych. Zastosowanie technologii SHR pozwala na wykorzystanie krótszych impulsów światła, co skutkuje mniejszą ilością ciepła, generowanego w skórze, co zapewnia bardziej bezpieczny i mniej bolesny zabieg depilacji.

Lasery SHR są skuteczne przy usuwaniu zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a także przy depilacji skóry opalonej, co czyni je bardziej uniwersalnymi niż tradycyjne lasery diodowe.

Zabieg depilacji laserowej SHR polega na naświetlaniu skóry wiązką promieni laserowych, które wnikają w mieszki włosowe, a następnie trafiają w melaninę zawartą w strukturze włosa. Energia lasera przekształca się w ciepło, które uszkadza struktury włoska i powoduje jego stopniową redukcję.

Produkt dodany do porównania