Aktywne filtry

SHR BR-03 Multi-System OPT

Cena 9 990,00 zł
Dostępność: Dostępny

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne SHR. Przeznaczone głównie do 100% bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, rewolucyjnej technologii gładkiej skóry, termaliftingu, fotoodmładzania, trwałego leczenia trądziku, usuwania trądziku różowatego oraz redukcji pajączków.

Lasery kosmetyczne

Laseroterapia jest obecnie najbardziej skuteczną i popularną metodą zarówno w przypadku trwałego pozbywania  niechcianego owłosienia jak i usuwania rozszerzonych naczynek. Najnowsza technologia pozwala cieszyć się zadowalającymi efektami już po kilku zabiegach.

Lasery SHR to nowość na rynku kosmetologicznym jeżeli chodzi o bezbolesne i całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Uważane są za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą procedurę usuwania niechcianych włosów.Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne SHR z systemem E-Light. Lasery SHR wyposażone są najczęściej w dwie głowice zabiegowe. Jedna z głowic przeznaczona jest do zabiegów trwałego usuwania owłosienia systemem SHR. Druga głowica posiada IPL, dzięki niej możemy wykonać inne zabiegi.

Produkt dodany do porównania