Lista produktów marki ENBIO

Wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie biotechnologiczne łączą siły pozwalając na tworzenie innowacyjnych, niezawodnych i atrakcyjnych cenowo sterylizatorów Enbio, które pomagają zwalczać wiele zakażeń w całej Europie.


Enbio - rewolucyjne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

W oparciu o 25-letnie doświadczenie, Enbio łączy najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem. Pasja i wytrwałe dążenie do celu sprawiły, że dzisiaj to właśnie sterylizatory parowe Enbio pomagają walczyć o bezpieczeństwo w całej Europie.

Marka Enbio powstała z misją zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia ludzi jako najwyższy priorytet. Poziom zakażeń żółtaczką, HIV, czy grzybicą w Europie jest zatrważający, a codzienna walka z wirusami jest znana nie tylko branży medycznej. Autoklawy Enbio są najlepszym sposobem walki z zakażeniami - intuicyjne, łatwe w obsłudze sterylizatory parowe najwyższej klasy, które są najszybsze na rynku i w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić.

Główne siedziby Enbio znajdują się w Szwajcarii, Niemczech oraz Polsce gdzie jest prowadzona produkcja  sprzętu, który podbija nie tylko rynek Europejski, ale zyskuje popularność również w USA czy Azji.

 

 

Autoklaw Enbio Pro
-600,00 zł
  • -600,00 zł

Autoklaw Enbio Pro

Cena podstawowa 8 950,00 zł Cena 8 350,00 zł
Dostępność: Dostępny

Zapoznaj się z najnowszą szwajcarską technologią. Dołącz do naszej rewolucji i poznaj, czym jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bo tylko z autoklawem Enbio Pro Twoje narzędzia pracy będą perfekcyjnie czyste i sterylne już w kilka minut.

Enbio S White
-1 350,00 zł
  • -1 350,00 zł

Autoklaw Enbio S

Cena podstawowa 6 750,00 zł Cena 5 400,00 zł
3 Opinie
Dostępność: Dostępny

Zapoznaj się z najnowszą szwajcarską technologią. Dołącz do naszej rewolucji i poznaj, czym jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bo tylko z autoklawem Enbio S Twoje narzędzia pracy będą perfekcyjnie czyste i sterylne już w kilka minut. 

Magic filter w zestawie

Enbio Table

Cena 1 500,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie

Stolik Enbio to produkt zarówno praktyczny jak i estetyczny. Swoim wyjątkowym designem przyciąga uwagę i podkreśla niepowtarzalny wygląd Twojego gabinetu.

Magic Filter ENBIO
-20,00 zł
  • -20,00 zł

Magic Filter ENBIO

Cena podstawowa 115,00 zł Cena 95,00 zł
Dostępność: Dostępny

Enbio Magic Filter to produkt, który na zawsze odmieni pracę Twojego gabinetu oraz pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki swojej innowacyjnej technologii opartej na żywicy jonowymiennej umożliwia ponowne wykorzystanie zużytej wody w kolejnych procesach sterylizacyjnych.

Produkt dodany do porównania