Aktywne filtry

Presoterapia Medika

Dostępność: Dostępny

Presoterapia Medika to nic innego, jak masaż uciskowy czy drenaż limfatyczny. Terapię przy użyciu tego urządzenia można wykorzystać do leczenia obrzęków kończyn, zaburzeń układu limfatycznego bądź detoksykacji organizmu. Zalecana jest również w celu ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. 

Presoterapia

Presoterapia to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje technologię pneumatyczną do stymulowania układu limfatycznego i krążenia krwi. Jest to popularna metoda w salonach kosmetycznych, która pomaga w redukcji cellulitu, poprawie krążenia, eliminacji toksyn i redukcji obrzęków.

Zasada działania Presoterapii

Podczas zabiegu presoterapii klient nosi specjalny kombinezon lub mankiety, które są podłączone do urządzenia presoterapii. Kombinezon lub mankiety są wypełniane powietrzem, które wykonuje sekwencyjne cykle ucisku i odciążenia na różnych obszarach ciała, takich jak nogi, brzuch, ramiona czy pośladki. Kompresja powoduje zwiększenie przepływu limfy i krwi, co sprzyja eliminacji toksyn i pobudza metabolizm komórek.

Korzyści z zabiegu

Redukcja cellulitu: Presoterapia pomaga w redukcji widoczności cellulitu poprzez poprawę mikrokrążenia, eliminację zastoju limfy i usuwanie toksyn z tkanki.

Poprawa krążenia: Dzięki zwiększonemu przepływowi krwi presoterapia wspomaga dotlenienie tkanek, co przyczynia się do poprawy ich kondycji i wyglądu.
Eliminacja toksyn: Drenaż limfatyczny stymulowany przez presoterapię pomaga w usuwaniu toksyn i zanieczyszczeń z organizmu.
Redukcja obrzęków: Presoterapia może znacznie zmniejszyć obrzęki, szczególnie w okolicach nóg i stóp, poprzez usprawnienie drenażu limfatycznego.
Ułatwienie odchudzania: Presoterapia może wspomagać proces odchudzania poprzez redukcję nadmiaru płynów, stymulację metabolizmu i wspomaganie spalania tłuszczu.
Relaksacja i redukcja stresu: Zabieg presoterapii ma również działanie relaksujące i odprężające, pomagając w redukcji stresu i napięcia.
Zabieg presoterapii jest zwykle bezbolesny i przyjemny dla klienta. Czas trwania i liczba sesji zależy od indywidualnych potrzeb i celów. Przed przystąpieniem do presoterapii zaleca się konsultację z kosmetolog.
Produkt dodany do porównania