Aktywne filtry

Kombajn kosmetyczny Medika Basic 12w1

Cena 22 600,00 zł
Dostępność: Dostępny

Kombajn kosmetyczny z 14 głowicami, które zapewniają 12 unikalnych technologii: analizer skóry, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, demomasaż, oxybrazja, lipolaser

SHR BR-03 Multi-System OPT

Cena 9 990,00 zł
Dostępność: Dostępny

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne SHR. Przeznaczone głównie do 100% bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, rewolucyjnej technologii gładkiej skóry, termaliftingu, fotoodmładzania, trwałego leczenia trądziku, usuwania trądziku różowatego oraz redukcji pajączków.

Kombajny kosmetyczne

Nowoczesne technologie wkroczyły na dobre do dziedziny kosmetologii. Współczesne salony posiadają innowacyjne urządzenia do pielęgnacji skóry i wykonywania zabiegów oczyszczających, rewitalizujących czy odmładzających. Takiego sprzętu nie mogło też zabraknąć i w naszej hurtowni, gdzie proponujemy urządzenia i niezbędne produkty do prowadzenia gabinetów kosmetycznych, salonów piękności czy spa. Proponujemy różne modele kombajnów kosmetycznych, wykorzystujących akcesoria i narzędzia uznawane za jedne z najbardziej skutecznych w pielęgnacji skóry. Do funkcji tych urządzeń należy zarówno mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, galwanizacja, ultradźwięki jak i mikrodermabrazja czy elektrokoagulacja do usuwania zmian skórnych. Kombajny kosmetyczne to urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają na wdrożenie do gabinetów wielu nowych zabiegów za pomocą jednego urządzenia. Kombajny kosmetyczne występują w wielu konfiguracjach - od 2w1 nawet do 18w1 małe oraz duże obudowy. Polecamy jednocześnie inne urządzenia i akcesoria wykorzystywane w zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Produty widoczne u nas na stronie posiadają wszelkie wymagane oznaczenia i certyfikaty. 

Produkt dodany do porównania