Lampy UV LED do paznokci

Innowacyjne lampy LED do manicure i pedicure wyposażone są w energooszczędne diody pozwalające na równomierne utwardzanie na całej powierzchni płytki wszystkich rodzajów żeli UV i lakierów hybrydowych w skróconym czasie. Oferowane urządzenia są najlepszym przykładem na to, że maksymalna funkcjonalność może iść w parze z ciekawym wyglądem, na który z pewnością zwrócą uwagę Twoje klientki. Wysokiej jakości diody zamknięte są w starannie zaprojektowanych, nowoczesnych obudowach, dzięki którym lampy LED do manicure i pedicure stają się wyrazistą ozdobą modnie urządzonego salonu. Niewielkie gabaryty i lekkość ułatwiają transport lampy, a zdejmowane podstawy sprzyjają utrzymaniu urządzeń w czystości. Sprawdź oferowane przez nas lampy UV i LED do paznokci.

Aktywne filtry

Lampa Sonobella UNO 48W LED Timer + Sensor

Cena 139,00 zł
Dostępność: Dostępny

Chcesz zadbać o swoje dłonie na co dzień i od święta? Pomoże Ci w tym nasza Lampa Sonobella UNO, którą wybierają zarówno profesjonalistki, jak i początkujące stylistki paznokci oraz kobiety, które na co dzień lubią zadbać o piękne dłonie w domowym zaciszu.

Lampa 48W Dual LED UV Timer + Sensor LED06...

Cena 199,00 zł
Dostępność: Dostępny

Lampa LED06 to jedna z najmocniejszych lamp ledowych na polskim rynku. Utwardza wszystkie rodzaje żeli UV i lakiery hybrydowe.

Posiada trzy czasy nagrzewania: 30, 60 oraz 90 sekund oraz sensor ruchu, który uruchamia się przy wsunięciu dłoni do wewnątrz urządzenia.

Produkt dodany do porównania