Aktywne filtry

Lampy UV LED do paznokci

Innowacyjne lampy LED do manicure i pedicure wyposażone są w energooszczędne diody pozwalające na równomierne utwardzanie na całej powierzchni płytki wszystkich rodzajów żeli UV i lakierów hybrydowych w skróconym czasie. Oferowane urządzenia są najlepszym przykładem na to, że maksymalna funkcjonalność może iść w parze z ciekawym wyglądem, na który z pewnością zwrócą uwagę Twoje klientki.

Czas utrwalania

Lampy UV mają różne czasy utrwalania, które zależą od mocy lampy oraz od rodzaju i marki lakieru hybrydowego lub żelowego. Czas utrwalania może wynosić od kilkudziesięciu sekund do kilku minut na jedną warstwę lakieru.

Moc i typ świetlówek

Lampy UV mogą mieć różne moce, zwykle wyrażane w watach (W). Ważne jest, aby korzystać z lampy o odpowiedniej mocy zgodnej z zaleceniami producenta lakieru hybrydowego lub żelowego. Większość lamp UV używa świetlówek o długości fali 365 nm, która jest optymalna do utrwalania substancji chemicznych stosowanych w lakierach.

Lampy UV do paznokci są niezwykle przydatne w profesjonalnych salonach kosmetycznych oraz w domowym użytku do utrwalania lakierów hybryd

Produkt dodany do porównania