Aktywne filtry

Medika Lipolaser DUO

Dostępność: Dostępny

Lipolaser DUO marki Medika to innowacyjna metoda walki z nadmierną tkanką tłuszczową i celluitem. W urządzeniu zostało zastosowane połączenie wiązki laserowej 650nm oraz podczerwieni 940nm, które prowadzą do biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych.

Presoterapia Medika

Dostępność: Dostępny

Presoterapia Medika to nic innego, jak masaż uciskowy czy drenaż limfatyczny. Terapię przy użyciu tego urządzenia można wykorzystać do leczenia obrzęków kończyn, zaburzeń układu limfatycznego bądź detoksykacji organizmu. Zalecana jest również w celu ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. 

Odchudzanie i modelowanie sylwetki

W salonach kosmetycznych często stosuje się różne metody odchudzania i modelowania sylwetki za pomocą różnych urządzeń.

Metody modelowania i odchudzania sylwetki

Lipolaser jest stosowany głównie do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, pośladków i innych miejscach. Jest to metoda nieinwazyjna, co oznacza, że nie wymaga nakłuć, nacinania ani usuwania tkanki tłuszczowej.

Ultradźwięki urządzenia do ultradźwięków emitują fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które przenikają głęboko do tkanek. Wpływają one na komórki tłuszczowe, powodując ich rozpad i ułatwiając ich wydalanie z organizmu. Zabiegi ultradźwiękowe mogą być stosowane w celu redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry oraz modelowania sylwetki.

Radiofrekwencja urządzenia do radiofrekwencji wykorzystują energię elektromagnetyczną do ogrzewania głębszych warstw skóry i tkanek. Pod wpływem podgrzewania dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, co prowadzi do ich regeneracji i pobudzenia produkcji nowego kolagenu. Zabiegi z zastosowaniem radiofrekwencji mogą pomóc w ujędrnieniu skóry, redukcji cellulitu oraz wymodelowaniu sylwetki.

Elektrostymulacja mięśni ta technologia wykorzystuje niewielkie impulsy elektryczne do pobudzania mięśni. Specjalne elektrody są umieszczane na wybranych partiach ciała, które następnie otrzymują impulsy, naśladujące naturalne skurcze mięśni. Elektrostymulacja mięśni może być stosowana w celu wzmacniania, ujędrniania i modelowania mięśni.

Masaże i drenaż limfatyczny mogą być stosowane jako uzupełnienie innych zabiegów odchudzających. Masaże mogą pomóc w rozluźnieniu mięśni, poprawie krążenia i redukcji cellulitu. Drenaż limfatyczny jest techniką masażu, która wspomaga naturalny przepływ limfy w organizmie, pomagając w usuwaniu toksyn i nadmiaru płynów z tkanki.

Warto pamiętać, że każde z tych urządzeń i maszyn powinno być obsługiwane przez wyspecjalizowanych pracowników salonu kosmetycznego. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury związanej z maszynami do modelowania ciała, ważne jest skonsultowanie się z profesjonalistą, który oceni Twoje potrzeby, określi odpowiednią metodę i zapewni właściwe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.
Produkt dodany do porównania