Aktywne filtry

Lafomed autoklaw Compact Line LFSS12AD z...

Cena 9 100,00 zł
Dostępność: Dostępny

Lafomed to marka wysokiej klasy autoklawów, które zyskały uznanie w ponad 50 krajach na całym globie. Autoklawy spełniają wszystkie normy i dyrektywy medyczne. Urządzenia te odznaczają się niską awaryjnością. W ich mikroprocesorach zastosowano moduły elektroniczne najnowszej generacji. Autoklawy Lafomed cechują się wysoką skutecznością i trwałością, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

Autoklaw Enbio S

Cena 9 599,00 zł
3 Opinie
Dostępność: Dostępny

Zapoznaj się z najnowszą szwajcarską technologią. Dołącz do naszej rewolucji i poznaj, czym jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bo tylko z autoklawem Enbio S Twoje narzędzia pracy będą perfekcyjnie czyste i sterylne już w kilka minut. 

Magic filter w zestawie

Autoklaw Enbio S Gold

Cena 6 999,00 zł
Dostępność: Dostępny

Najnowsza wersja Autoklawu ENBIO S Beauty Edition to profesjonalne urządzenie, które spełnia wszelkie wymagania stawiane przez organy sanitarno-epidemiologiczne. Kompletny zestaw zawiera najnowszą wersję Autoklawu ENBIO S Beauty Edition, filtr Magic, certyfikat, paszport oraz zestaw startowy.

Magic filter oraz torebki do sterylizacji w zestawie

Autoklaw medyczny kl.B 12L SUN12-II

Cena 5 598,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN12-II klasy B. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny kl.B 22L SUN22-III A + drukarka

Cena 7 935,00 zł
2 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN 22-III A klasy B z drukarką termiczną. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny kl.B 12L SUN12-II + drukarka

Cena 6 450,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN12-II klasy B z drukarką termiczną. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny kl.B 18L SUN18-II + drukarka

Cena 6 640,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN18-II klasy B z drukarką termiczną. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny SUN22-III C - 22 litry, klasa...

Cena 8 365,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN22-III C klasy B z drukarką termiczną. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny SteamIT...
-10%
  • -10%

Autoklaw medyczny SteamIT LCD 12L, kl.B +...

Cena podstawowa 6 250,00 zł Cena 5 625,00 zł
2 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny klasy B SteamIT LCD 12 litrów, oferującej najlepszą obecnie na rynku technikę sterylizacji - frakcjonowaną próżnię wstępną. Można go wykorzystywać do każdego rodzaju sprzętu wymagającego odkażania; również drobnego, takiego jak igły, cewniki, narzędzia stomatologiczne czy pilniki. W zestawie paszport techniczny

Autoklaw medyczny kl.B 18L SUN18-II

Cena 6 470,00 zł
2 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN18-II  klasy B. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklaw medyczny kl.B 23L SUN23-II

Cena 6 875,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Autoklaw medyczny SUN23-II  klasy B. Jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Odpowiedni do sterylizacji praktycznie każdego rodzaju materiałów np. na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki, ręczniki, szczotki itp.

Autoklawy medyczne

Autoklawy medyczne to urządzenia, które służą do dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego oraz kosmetycznego. Autoklawy to specjalne urządzenia, które generują wysoką temperaturę oraz ciśnienie, dzięki czemu możliwe jest zabijanie mikroorganizmów, w tym bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków.

Autoklaw - do czego służy?

Autoklaw stanowi obowiązkowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, podologicznych, stomatologicznych, lekarskich, a także ma swoje zastosowanie w miejscach, w których wykonuje się zabiegi, wszędzie tam, gdzie dochodzi lub może dojść do przerwania ciągłości skóry. Można w nim sterylizować metalowe narzędzia wielokrotnego użytku, a przed utylizacją maseczki, bandaże i inne środki higieniczne oraz opatrunkowe. Wraz z rozwojem technologii, produkuje się coraz mniejsze, szybsze i łatwiejsze w obsłudze autoklawy. Cena również staje się atrakcyjniejsza, przez co stają się one bardziej dostępne na runku. Autoklawy powinny stanowić niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu, w którym podstawą jest bezpieczeństwo oraz higiena personelu jak i wszystkich jego klientów oraz pacjentów którym, przeprowadza się zabiegi , przez które może dojść do naruszenia ciągłości skóry podczas używania narzędzi wielokrotnego użytku.

Bezpieczeństwo w gabinecie

Gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, podologicze, salony fryzjerskie, studia tatuażu, oraz inne tego typu miejsca każdemu powinny kojarzyć się przede wszystkim z czystością pomieszczeń, sprzętu, narzędzi oraz personelu, a w szczególności z uwagi na to, że są tam przeprowadzane różnego typu zabiegi mogące spowodować przerwanie ciągłości tkanek np. przekłuwanie uszu, manicure, pedicure, depilacje, zabiegi inwazyjne na twarzy i ciele. Trzeba pamiętać o tym, że nie wiemy z jakimi chorobami przychodzą do takich miejsc klienci czy pacjenci, którzy sami często nie mają o nich pojęcia, a tym bardziej żaden z nich o tym nie powie.

Dlatego każdego nowego jak i stałego klienta trzeba traktować jak teoretycznie chorego na chorobę zakaźną bądź jako nosiciela patogennych drobnoustrojów. Dzięki systematycznym procedurom takim jak dezynfekcja i sterylizacja można zapobiec wielu chorobom zakaźnym. od kilku lat jest jednym z najpopularnieszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.

Warto zaznaczyć, że autoklawy to nie tylko istotny element codziennej pracy kosmetyczki czy personelu medycznego, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla pacjentów i klientów. Ich stosowanie pozwala na uniknięcie infekcji i chorób przenoszonych drogą krwiopochodną, co jest szczególnie ważne w przypadku zabiegów medycznych i kosmetycznych, gdzie narzędzia często mają styczność z krwią, płynami ustrojowymi czy skórą pacjenta lub klienta.

Wymogi sanepidu

Każdy autoklaw medyczny w naszym sklepie spełnia wymogi Sanepidu i Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), a także posiada certyfikat urządzenia medycznego poświadczający jego skuteczność. Autoklawy medyczne to wysokiej jakości urządzenia sterylizujące na zasadzie gorącej pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Narzędzia poddawane sterylizacji dają pełną ochronę przed wszelkiego rodzaju zakażeniami wirusowymi, grzybiczymi oraz bakteryjnymi. W salonach kosmetycznych wszystkie akcesoria wielokrotnego użytku powinny zostać poddane procesom sterylizacji. Najlepszą i najskuteczniejszą metodą sterylizacji w tym zakresie jest sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu. Dokonuje się jej w urządzeniach typu autoklawy. Salon kosmetyczny powinien posiadać autoklaw. Nie ma obowiązku jego rejestracji w sanepidzie, ale warto powiadomić ten organ o jego zakupie i wykonać wszystkie należyte testy zalecone przez sanepid. Salon kosmetyczny ma obowiązek dokumentowania i archiwizacji wyników procesów sterylizacyjnych. Należy w tym zakresie stosować wydruki z autoklawu, testy fizyczne zmian ubarwienia pakietów, testy chemiczne do każdego z pakietów, a także odpowiednie testy biologiczne – wykonywane w określonych odstępach czasowych.

Posiadamy w naszym sklepie autoklawy popularnych marek takich jak Yeson, SUN, Lafomed, SteamIT, Mona, Enbio. Do tego szeroki wybór pojemności autoklawów od 2,9l do 23l - w zależności od potrzeb oraz upodobań klienta.

Produkt dodany do porównania