Skorzystaj z oferty finansowania zakupów w Divino.pl za pośrednictwem leasingu.

Jesteśmy partnerem firmy LeaseLink Sp. z o.o., która umożliwia szybkie zakupy w leasingu na dowolne urządzenia. LeaseLink jest popularnym leasingodawcą - znanym między innymi ze współpracy z Allegro.pl

O dowolnej porze i dowolnym dla Ciebie miejscu załatwisz leasing całkowicie ONLINE w kilkanaście minut.

Masz firmę? Weź w leasing

 

 

Leasing operacyjny

Na dowolne przedmioty, które kupujesz o wartości 1 000 – 50 000 zł netto. Okres spłaty może wynosić od 18 do 48 miesięcy, umowa jest zawierana na wartość netto przedmiotu zakupu, minimalna opłata wstępna to 10%, zaś maksymalna to 40%.

Całość opłat fakturowanych przez leasingodawcę stanowi koszt uzyskania przychodu Twojej firmy. Możesz także od tych opłat odliczyć podatek VAT 23% (zapytaj o to swoją księgową)

Przedmiot leasingu jest własnością leasingodawcy, ale Ty go używasz i staje się Twoją własnością po zakończeniu umowy i opłaceniu wartości wykupu; 20%, 10% lub 0,1%).

W przypadku leasingu operacyjnego - wymagana jest opłata weryfikacyjna w wysokości 1zł, po weryfikacji firmy LeaseLink wyśle Ci umowę do podpisu za pośrednictwem kuriera. Cały proces jest prosty i niezwykle szybki.

 

Pożyczka leasingowa

Na dowolne przedmioty o wartości 500 – 20 000 zł netto, okres spłaty może wynosić od 3 do 18 miesięcy. Umowa zawierana jest na wartość brutto przedmiotu zakupu (zakup jest Twoją własnością), minimalna opłata wstępna to 5%, zaś maksymalna to 40%.

Pod kątem księgowym różnica w stosunku do leasingu operacyjnego polega na tym, że przez cały okres trwania umowy do kosztów uzyskania przychodów zaliczasz tylko część odsetkową miesięcznej raty.

Fakturę zakupu przedmiotu otrzymujesz od sprzedawcy na dane Twojej firmy. Masz możliwość wprowadzić w koszty cały zakup oraz odliczyć jednorazowo podatek VAT (zapytaj o to swoją księgową)

Jest to najszybsza forma zrealizowania płatności w odroczonym terminie, gdy wybierzesz pożyczkę leasingową od LeaseLink od razu zapłaci za Twoje zakupy. Płatność zrealizujemy w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.

 

Jak skorzystać z leasingu w Divino?

Tak jakbyś robił zwykłe zamówienie - w koszyku wybierz formę płatności "Weź w leasingu". Po zakupie zostaniesz przekierowany na stronę www leasingodawcy na której będziesz mieć możliwość dostosowania parametrów leasingu takich jak opłata wstępna i okres spłaty. W formularzu należy również uzupełnić dane rejestrowe firmy a w kolejnym kroku wykonać opłatę weryfikacyjną w wysokości 1zł.

Możesz również skorzystać z widgetu "Weź leasing teraz" - w tym wypadku zostaniesz od razu przekierowany do formularza na stronie leasingodawcy.

Pamiętaj, że w przypadku jeśli wycofasz się z leasingu - nie generuje to żadnych zobowiązań.

 

 

Dlaczego leasing a nie raty?

  • Leasing jest uznaną i popularną formą finansowania zakupów. Ponad 50% polskich przedsiębiorców skorzystało z leasingu, a blisko 90% deklaruje zadowolenie z usługi.
  • Leasing cechuje się zdecydowanie wyższą akceptowalnością kredytową niż w przypadku rat.
  • Oferta leasingu w LeaseLink jest dopasowana do firm, decyzja kredytowa jest wydawana bez konieczności udostępniania dokumentów i wyników finansowych firmy.
  • Wszystkie opłaty wpisujesz w koszty firmy.
  • Brak konieczności amortyzacji i ewidencjonowania środków trwałych.
  • Generujesz "koszty miesięczne" które zmniejszają podstawę opodatkowania.
  • Na decyzję kredytową czekasz 2 minuty, całą sprawę załatwisz w mniej niż 10 minut.
  • Usługa działa On-line, 24H / 7 / 365

 

 

Produkt dodany do porównania