Aktywne filtry

Kombajn Premium 12w1

Cena 34 100,00 zł
Dostępność: Dostępny

Kombajn kosmetyczny z 12 końcówkami: Analizer skóry, Peeling kawitacyjny, Mezoterapia bezigłowa, Ultradźwięki, Mikrodermabrazja diamentowa, Fale radiowe, Liposukcja ultradźwiękowa, Dermomasaż, Oxybrazja, Lipolaser, HydroJet - oczyszczanie wodorowe oraz fala radiowa monopolarna.

Kombajn Premium 18w1

Cena 26 600,00 zł
1 Opinie
Dostępność: Dostępny

Kombajn kosmetyczny z 10 końcówkami, które zapewniają 18 unikalnych technologii: Analizer skóry, Peeling kawitacyjny, Mezoterapia bezigłowa, Ultradźwięki, Mikrodermabrazja diamentowa, Fale radiowe, Liposukcja ultradźwiękowa, Dermomasaż, Oxybrazja, Lipolaser

Kombajn Premium 8w1

Cena 21 600,00 zł
Dostępność: Dostępny

Kombajn kosmetyczny z 8 końcówkami,: Peeling kawitacyjny, Mezoterapia bezigłowa, Ultradźwięki, Mikrodermabrazja diamentowa, Fale radiowe, Liposukcja ultradźwiękowa, Dermomasaż, Oxybrazja.

Medika Premium Small 8w1

Cena 16 100,00 zł
Dostępność: Dostępny

Urządzenie wielofunkcyjne Premium marki Medika 8w1 analizer skóry, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia, mikrodermabrazja, dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe.  Kompaktowa obudowa.

Kombajny Kosmetyczne Medika

Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne z serii Premium i Basic marki polskiego producenta Medika to nowoczesne urządzenia, które można używać w kosmetologii i medycynie estetycznej do zabiegów na twarz, ciało w celu modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry. Wykorzystywane do niwelowania problemów zdrowotnych i przywracania blasku cery i ciała. Aparatura została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno właściciele salonów jak i ich pacjenci byli spokojni o swoje zdrowie i efekty terapeutyczne. Za pomocą jednego wielofunkcyjnego sprzętu kosmetycznego można wykonać szereg zabiegów pielęgnacyjnych, idealnie dobranych dzięki wprowadzeniu funkcji diagnostycznej skóry. Kombajny kosmetologiczne z serii BASIC to wielofunkcyjne urządzenia, które w zależności od potrzeb użytkowników zostały pomyślane tak, by dawały najlepsze efekty. Najnowsza wiedza technologiczna pozwoliła wprowadzić innowacyjne rozwiązania zgodne z wymaganiami klientów. Dzięki temu profesjonalny sprzęt kosmetyczny BASIC ma wiele różnych modułów zabiegowych, które można dobrać w taki sposób, aby pacjent w komfortowy i efektywny sposób korzystał z medycyny estetycznej i kosmetologii. Wysokiej jakości komponenty urządzeń i inteligentna praca mikroprocesorów zapewniają bezpieczeństwo oraz pielęgnację skóry twarzy i ciała na najwyższym, profesjonalnym wręcz poziomie. 

Produkt dodany do porównania