Aktywne filtry

Preparaty do dezynfekcji

Preparaty do dezynfekcji to substancje chemiczne, które są używane do zabijania lub eliminowania mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby i drobnoustroje, w celu zapewnienia higieny i bezpieczeństwa. Są szeroko stosowane w branży kosmetycznej.

Bezpieczeństwo w gabinecie kosmetycznym

Unikanie chorób zakaźnych jest szczególnie ważne z punktu widzenia wykwalifikowanych kosmetologów, fryzjerów, barberów, podologów, stomatologów, tatuażystów - każde doprowadzenie do zarażenia pacjenta jest szkodliwe zarówno dla jego zdrowia jak i dla wizerunku takiego gabinetu. Wobec tego powinny być podejmowane najwyższe starania aby uniknąć tego typu incydentów jak np. zachowanie podstawowych zasad higieny, regularna dezynfekcja, a następnie sterylizacja narzędzi wielokrotnego użytku to procesy obowiązkowe w dzisiejszych czasach. Oferowane w naszym sklepie środki do dezynfekcji Barbicide to bezpieczne dla zdrowia formuły, które mimo swojej wysokiej skuteczności, nie wywołują podrażnień oraz reakcji alergicznych. Mają szerokie spektrum zastosowania i nadają się do powierzchni wykonanych z różnorodnych materiałów. Można nimi dezynfekować powierzchnie akrylowe, wytworzone ze stali szlachetnej oraz plastiku. Nadają się też do odkażania akcesoriów fryzjerskich, takich jak grzebienie, szczotki, wałki czy nożyczki do włosów.

Preparaty Barbicide

Środki Barbicide są popularnymi i powszechnie stosowanymi środkami do dezynfekcji narzędzi w branży kosmetycznej. Barbicide jest zastrzeżoną marką, która oferuje różne produkty do dezynfekcji narzędzi, w tym ciecz dezynfekcyjną i koncentraty. Taka forma aplikacji pozwala na dokładne rozprowadzenie preparatu po całej czyszczonej powierzchni. Daje to pewność, że dezynfekowany obszar będzie całkowicie pozbawiony bakterii, a przez to bezpieczny do użytku. Spray posiada formułę ochrony przed rdzewieniem, nie ma więc ryzyka, że czyszczone nim przedmioty ulegną zniszczeniu. Nie pozostawia plam na skórze ani na zabrudzonych powierzchniach. Posiada przyjemny, neutralny zapach, który niweluje woń zawartego w nim alkoholu.

Produkt dodany do porównania