Aktywne filtry

Frezarka Podologiczna...
-450,00 zł
  • -450,00 zł

Frezarka Podologiczna Promed 4030 SX2 z...

Cena podstawowa 4 995,00 zł Cena 4 545,00 zł
Dostępność: Dostępny

Profesjonalna frezarka podologiczna Promed 4030 SX2 z pochłaniaczem pyłu. Idealnie sprawdzi się w pracy przy manicure oraz pedicure. Frezarka renomowanej, niemieckiej firmy PROMED. Ciekawy i nowoczesny design, elektroniczne sterowanie, jedna z najlżejszych rączek na rynku – tylko 95 g – sprawia, że praca z tym urządzeniem jest komfortowa i przyjemna.

Frezarka Exo Power Max 60W

Cena podstawowa 834,18 zł Cena 792,47 zł
Dostępność: Dostępny

Frezarka EXO POWER MAX to nie jest zwykła frezarka, to prawdziwy "wół roboczy"!

Została wyprodukowana z najlepszych dostępnych podzespołów i materiałów. Piękny design i zastosowana w tej frezarce super mocna głowica charakteryzuje się cichą pracą i brakiem wyczuwalnych wibracjii nawet przy dużym obciążeniu. Praca taką frezarką to prawdziwa przyjemność! Moc 60W zapewnia możliwość komfortowej pracy przy zabiegach manicure i pedicure.

Saeyang frezarka Marathon 3 Champion click...

Cena podstawowa 969,98 zł Cena 892,38 zł
Dostępność: Dostępny

Frezarka CHAMPION WHITE NEW!

Frezarka jest najnowszym wcieleniem znanej już frezarki Champion, bardziej zaawansowana technologicznie z najnowszą głowicą SH 30N. Gwarantuje wysoką wydajność przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Użyty potencjometr z system CLICK zabezpiecza przed spaleniem silnika głowicy i zapewnia długą i bezawaryjna pracę.

Saeyang frezarka Marathon 3 Champion black + H200

Cena podstawowa 960,28 zł Cena 883,46 zł
Dostępność: Dostępny

Champion wśród frezarek Frezarka od koreańskiej firmy Saeyang to mistrzowskie narzędzie do idealnego manicure i pedicure. Firma była wielokrotnie nagradzana za wyjątkowe osiągnięcia, zaś jej sprzęt do gabinetów kosmetycznych jest polecany przez profesjonalne stylistki. Blisko pięć dekad doświadczeń to gwarancja otrzymania produktu o najwyższej jakości.

Frezarki podologiczne

W pracy podologa często używane są pilniki czy skalpele. Jednakże frezarki umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów w dość krótkim czasie. Sprawia to, że praca podologa jest znacznie przyjemniejsza, a klient bardziej zadowolony. Frezarki podologiczne są wszechstronne i umożliwiają szybką i dokładną pracę nad zmienionym chorobowo obszarem skóry, a także umożliwiają odpowiednią pielęgnację i zabiegi wykonywane na paznokciach. Wielu klientów chce, aby paznokcie u stóp wyglądały estetycznie, dlatego chętnie korzystają z usług salonów kosmetycznych i gabinetów podologicznych. Przy wyborze frezarki do pedicure duże znaczenie mają obroty, a także użyte frezy. Frezy kamienne pomagają w obrabianiu skórek, natomiast frezy diamentowe są niezwykle przydatne przy kształtowaniu płytki paznokcia. Gładkie oraz zdrowe stopy bez zrogowaceń i martwego naskórka to marzenie każdej kobiety, a zadbane paznokcie stanowią najlepszą wizytówkę! Dostępne w naszym sklepie internetowym Divino frezarki podologiczne to urządzenia najwyższej klasy, wykonane z niesamowitą starannością oraz wykorzystujące nowoczesną technologię. Wszystkie frezarki podologiczne zawierają pochłaniacze pyłu.

Produkt dodany do porównania