Aktywne filtry

Frezarka Podologiczna...
-600,00 zł
  • -600,00 zł

Frezarka Podologiczna Promed 4030 SX2 z...

Cena podstawowa 5 395,00 zł Cena 4 795,00 zł
Dostępność: Dostępny

Profesjonalna frezarka podologiczna Promed 4030 SX2 z pochłaniaczem pyłu. Idealnie sprawdzi się w pracy przy manicure oraz pedicure. Frezarka renomowanej, niemieckiej firmy PROMED. Ciekawy i nowoczesny design, elektroniczne sterowanie, jedna z najlżejszych rączek na rynku – tylko 95 g – sprawia, że praca z tym urządzeniem jest komfortowa i przyjemna.

Frezarka Exo Power Max 60W

Cena podstawowa 859,98 zł Cena 816,98 zł
Dostępność: Dostępny

Frezarka EXO POWER MAX to nie jest zwykła frezarka, to prawdziwy "wół roboczy"!

Została wyprodukowana z najlepszych dostępnych podzespołów i materiałów. Piękny design i zastosowana w tej frezarce super mocna głowica charakteryzuje się cichą pracą i brakiem wyczuwalnych wibracjii nawet przy dużym obciążeniu. Praca taką frezarką to prawdziwa przyjemność! Moc 60W zapewnia możliwość komfortowej pracy przy zabiegach manicure i pedicure.

Saeyang frezarka Marathon Eco 450 + SH37LN

Cena 1 699,98 zł
Dostępność: Dostępny
Frezarka MARATHON Eco 450 w kolorze biało-szarym.
Frezarka jest najnowszym urządzeniem firmy Saeyang, zaawansowana technologicznie z super mocną głowicą SH 37LN. Gwarantuje wysoką wydajność przy niskim poziomie hałasu i wibracji a automatyczny system zabezpieczenia przed przeciążeniem zapewnia długą i bezawaryjna pracę.
Frezarka profesjonalna przeznaczona do "zadań specjalnych" w gabinetach kosmetycznych, zabiegi pedicure sa dla niej przysłowiowym "spacerkiem"
Moc i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością.

Saeyang frezarka Marathon Handy Eco +SDE-BM50M...

Cena podstawowa 3 465,98 zł Cena 3 292,68 zł
Dostępność: Dostępny
Frezarka MARATHON Handy Eco - bezszczotkowa w kolorze biało-szarym
Frezarka jest najnowszym urządzeniem firmy Saeyang, zaawansowana technologicznie z super cichą i najmocniejszą mocną głowicą SDE-BM50M. Gwarantuje wysoką wydajność przy niskim poziomie hałasu i wibracji a automatyczny system zabezpieczenia przed przeciążeniem zapewnia długą i bezawaryjna pracę.

Saeyang frezarka Marathon 3 Champion click...

Cena podstawowa 869,98 zł Cena 800,38 zł
Dostępność: Dostępny

Frezarka CHAMPION WHITE NEW!

Frezarka jest najnowszym wcieleniem znanej już frezarki Champion, bardziej zaawansowana technologicznie z najnowszą głowicą SH 30N. Gwarantuje wysoką wydajność przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Użyty potencjometr z system CLICK zabezpiecza przed spaleniem silnika głowicy i zapewnia długą i bezawaryjna pracę.

Saeyang frezarka Marathon 3 Champion black + H200

Cena podstawowa 859,00 zł Cena 790,28 zł
Dostępność: Dostępny

Champion wśród frezarek Frezarka od koreańskiej firmy Saeyang to mistrzowskie narzędzie do idealnego manicure i pedicure. Firma była wielokrotnie nagradzana za wyjątkowe osiągnięcia, zaś jej sprzęt do gabinetów kosmetycznych jest polecany przez profesjonalne stylistki. Blisko pięć dekad doświadczeń to gwarancja otrzymania produktu o najwyższej jakości.

Frezarki podologiczne

Frezarki podologiczne to specjalistyczne narzędzia elektryczne, które są szeroko wykorzystywane w podologii do wykonywania różnych zabiegów na stopach i paznokciach.

Praca z frezarką podologiczną

Frezarki podologiczne umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów w dość krótkim czasie. Sprawia to, że praca podologa jest znacznie przyjemniejsza, a klient bardziej zadowolony. Frezarki podologiczne są wszechstronne i umożliwiają szybką i dokładną pracę nad zmienionym chorobowo obszarem skóry, a także umożliwiają odpowiednią pielęgnację i zabiegi wykonywane na paznokciach. Wielu klientów chce, aby paznokcie u stóp wyglądały estetycznie, dlatego chętnie korzystają z usług salonów kosmetycznych i gabinetów podologicznych. Przy wyborze frezarki do pedicure duże znaczenie mają obroty, a także użyte frezy. Frezy kamienne pomagają w obrabianiu skórek, natomiast frezy diamentowe są niezwykle przydatne przy kształtowaniu płytki paznokcia. Gładkie oraz zdrowe stopy bez zrogowaceń i martwego naskórka to marzenie każdej kobiety, a zadbane paznokcie stanowią najlepszą wizytówkę!

Dostępne w naszym sklepie internetowym Divino frezarki podologiczne to urządzenia najwyższej klasy, wykonane z niesamowitą starannością oraz wykorzystujące nowoczesną technologię. Wszystkie frezarki podologiczne zawierają pochłaniacze pyłu.

Zalety frezarek podologicznych

Precyzja: Frezarki podologiczne umożliwiają precyzyjne i kontrolowane przycinanie, piłowanie i usuwanie zgrubień skóry, odcisków, modzeli i innych zmian na stopach. Dzięki nim podolog może dokładnie i skutecznie przeprowadzać różnego rodzaju zabiegi.

Efektywność: Frezarki podologiczne są szybkie i skuteczne w działaniu, co pozwala na skrócenie czasu trwania zabiegów. Zastosowanie frezów specjalistycznych umożliwia usuwanie nadmiaru naskórka i zmian skórnych w efektywny sposób.

Wielofunkcyjność: Frezarki podologiczne są wyposażone w różne rodzaje końcówek (frezów), co umożliwia ich wielostronne zastosowanie. Dzięki temu podolog może dostosować narzędzia do konkretnych potrzeb i rodzaju zabiegu.

Higiena: Frezarki podologiczne można łatwo dezynfekować, co zapewnia wysoki poziom higieny w gabinecie podologicznym. Wybierając modele wyposażone w systemy odsysania pyłu, można ograniczyć rozprzestrzenianie się opiłków i zanieczyszczeń.

Komfort dla pacjenta: Frezarki podologiczne są zwykle wyposażone w systemy redukcji drgań, co minimalizuje dyskomfort dla pacjenta podczas zabiegów. Dzięki temu pacjenci mogą odczuwać mniejsze napięcie i stres podczas korzystania z tych narzędzi.

Produkt dodany do porównania