Enbio Magic Filter

FILTR DO WODY

Magic Filter do autoklawów Enbio S i Enbio PRO to nowoczesny filtr do oczyszczania wody do sterylizacji parowej. Dzięki Magic Filter wystarczy tylko 1 zbiornik zewnętrzny, który napełniony wodą destylowaną będzie mógł wykonać kilkadziesiąt cykli sterylizacji w autoklawie ENBIO S lub autoklawie ENBIO PRO.

Magic Filter ENBIO pozwala na ponowne wykorzystanie wody odpadowej po sterylizacji. System zamkniętego obiegu wody pozwala na pobór wody ze zbiornika zewnętrznego. Woda przepływając przez Magic Filter ENBIO podlega oczyszczeniu i jest wykonywana do sterylizacji, po czym ponownie wraca do zbiornika zewnętrznego. Taki proces możesz dowolnie powtarzać, aż do potrzeby wymiany filtra na nowy.

enbio-magic-filter
filtr-wymiana
enbio-magic-filter-wymiana

Żywotność: ok. 400 l

Filtr wymieniamy dopiero, gdy zmieni swoje zabarwienie

Dzięki żywicy jonowymiennej zawartej w Magic Filter możemy oczyszczać wodę odpadową do poziomu wody dejonizowanej (zgodne z wymaganiami normy PN-EN 13060), czyli takiej która jest zalecana do autoklawów marki ENBIO, zarówno modeli najnowszych jak i wszelkich produkowanych w przeszłości.

Magic Filter pozwala oczyścić 400l wody, co znacznie wpływa na wartość ekonomiczną jej zużycia oraz korzystnie wpływa na środowisko, dając tym ogromny atut ekologiczny!

filtr-wymiana

Zawartość zestawu

  • Magic Filter z wężykami przyłączeniowymi
  • Korek silikonowy do zbiornika na wodę
  • Metalowy obciążnik
  • Instrukcja obsługi + QuickStart (zapoznaj się z instrukcją użytkowania przed użyciem produktu)
Magic Filter

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

Mogą ci się spodobać również

Zobacz powiązane produkty które również mogą cię zainteresować

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania