STERYLIZATOR UV-C BLUE to urządzenie, które umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję narzędzi bez użycia roztworów chemicznych. Dzięki zastosowaniu promieniowania UV-C o długości fali 254 nm, urządzenie niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, co zapewnia maksymalną higienę.

Urządzenie ma prostą konstrukcję i niewielkie gabaryty, dzięki czemu można je łatwo przenosić i przechowywać. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia.

Dezynfekcja trwa 45 minut, a narzędzia powinny być umyte i osuszone przed umieszczeniem w urządzeniu. Elementy o budowie złożonej powinny być maksymalnie rozwarte i rozmontowane, aby światło ultrafioletowe obejmowało całą powierzchnię.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze - wystarczy włożyć narzędzia do środka i zamknąć klapę, a następnie włączyć przycisk 0-1. Urządzenie automatycznie się włączy i rozpocznie proces dezynfekcji. Po otwarciu klapy światło automatycznie się wyłączy, a proces dezynfekcji zostanie przerwany.

STERYLIZATOR UV-C BLUE jest idealnym rozwiązaniem dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich, stomatologicznych oraz dla osób dbających o higienę swoich narzędzi. Urządzenie nie może być przechowywane w miejscach wilgotnych i w pobliżu wody oraz należy chronić je przed dziećmi.

ACTIVESHOP
ACT-103515
195 Przedmioty
Nowy produkt

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania