SHR BR-03 Multi-System OPT

innowacyjne połączenie technologii laserowej oraz IPL

Urządzenie SHR BD-03 Multi-System OPT to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone głównie do 100% bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, rewolucyjnej technologii gładkiej skóry, termaliftingu, fotoodmładzania, trwałego leczenia trądziku, usuwania trądziku różowatego oraz redukcji pajączków.

Laser SHR BR-03 Multi-System OPT

Jedno urządzenie - wiele nowych możliwości

SHR BR-03 Multi-System OPT to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jego intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy sprawia, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze zapewniając jednocześnie możliowść zaawansowanej regulacji parametrów wykonywanych zabiegów.

Urządzenie SHR BR-03 Multi-System OPT to inwestycja, która pozwoli na wprowadzenie wielu nowych zabiegów do oferty Twojego gabinetu kosmetycznego, pozwoli na poszeszenie oferty dla grona stałych klientów oraz skutecznie pozyska nowych. Inwestując w profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne - zyskujesz również przewagę konkurencyjną oraz renomę Twojego salonu.

System OPT i E-Light

Wielozadaniowy laser SHR BR-03 to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwesti trwałego usuwania włosów.

Skuteczna depilacja Działanie urządzenia bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włosa, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie, by skutecznie i stale usunąć mieszki włosowe. Depilacja może być przeprowadzana w obrębie twarzy i ciała, jest skuteczna również dla krótkich oraz jasnych włosów w fazie wzrostu. Zabieg jest bezpieczny dla wrażliwej skóry. Zabiegi wykonujemy przez cały rok, ponieważ światło słoneczne nie stanowi przeciwwskazania. Nie potrzebne jest również żadne przygotowanie skóry, ani stosowanie środków znieczulających. Ponad to urządzenie posiada bardzo innowacyjny i wydajny układ chłodzenia w głowicy zabiegowej, co dodatkowo pozwala na kontrolę porządanej ilości ciepła/energii w skórze i mieszku włosowym.

Redukcja zmian skórnych Urządzenie pozwala na redukcję zmian skórnych w postaci piegów, poparzeń słonecznych, plam starczych, pozostałości po trądziku i defektów skóry na twarzy.

Odmładzanie Możliwość obkurczania porów, redukcji zgrubiałej skóry i małych zmarszczek, przywrócenie elastyczności skóry.

Redukcja pajączków System lasera pozwala na redukcję cery naczyniowej i ograniczenie widoczności teleangiektazji tzn."pajączki".

Leczenie trądziku różowatego Zabieg leczenia trądziku E-light polega na naświetlaniu okolic dotkniętych problemem głowicą emitującą światło lasera IPL. Wiązka światła, przenikając w głąb skóry, oddziałuje na gruczoły łojowe przy czym reguluje ich pracę i minimalizuje nadprodukcję sebum. IPL działa także na istniejące zapalne stany skóry - ma właściwości bakteriobójcze, stąd radzi sobie nawet z ropnymi zmianami.

Laser SHR BR-03 Multi-System OPT glowica

Gwarancja

Urządzenie jest są objęte 24 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

24 miesiące gwarancji
Szkolenie

Szkolenie

Opcjonalnie - istnieje możliwość skorzystania z certyfikowanego szkolenia z obsługi urządzenia, które obejmuje elementy:

  • budowy, działania oraz zastosowania urządzenia, zasady prawidłowej obsługi urządzenia
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu fotoepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz leczenia trądziku
  • zasady postępowania po zabiegach
  • przykładowy schemat rozmowy z klientką.

Szkolenie jest zakończone wydaniem imiennego certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

  • Czas trwania szkolenia: 1 dzień.
  • Miejsce: Wrocław
  • Cena: 1500 zł

Specyfikacja techniczna

Waga
30 kg
Wymiary urządzenia
106 x 51 x 53 cm
Gwarancja
24 miesiące
Gęstość energii
1 - 50 J/cm²
Ekran
dotykowy 8"
Serwis
W Polsce
Szkolenie
Opcjonalne (dodatkowo płatne), 1-dniowe szklenie stacjonarne, potwierdzone certyfikatem.
Sekwencja impulsów
1 - 2 - 3 - 4- 5 - 6
Odstępy pomiędzy impulsami
1 - 90 ms
Głowica
OPT
Filtry IPL/E-LIGHT
3 filtry (530, 590x640 - 1200 nm)
Zasięg głowicy
150 cm
BD-03

Specyfikacja techniczna

Waga
30 kg
Wymiary urządzenia
106 x 51 x 53 cm
Gwarancja
24 miesiące
Gęstość energii
1 - 50 J/cm²
Ekran
dotykowy 8"
Serwis
W Polsce
Szkolenie
Opcjonalne (dodatkowo płatne), 1-dniowe szklenie stacjonarne, potwierdzone certyfikatem.
Sekwencja impulsów
1 - 2 - 3 - 4- 5 - 6
Odstępy pomiędzy impulsami
1 - 90 ms
Głowica
OPT
Filtry IPL/E-LIGHT
3 filtry (530, 590x640 - 1200 nm)
Zasięg głowicy
150 cm

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

Mogą ci się spodobać również

Zobacz powiązane produkty które również mogą cię zainteresować

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania