5w1 Micro+Sono+Peel+Hot-Cold+Photon BN-N95

5 funkcji w jednym urządzeniu

Nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie z 5 modułami. Urządzenie umożliwia wykonanie aż pięciu specjalistycznych i zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Obsługa aparatu jest bardzo prosta i nie przystwarza żadnych problemów. Urządzenie kosmetyczne 5w1 Micro+Sono+Peel+Hot-Cold+Photon BN-N95 pomoże poszerzyć w Twoim Salonie ofertę zabiegową o pięć profesjonalnych zabiegów, które zadowolą Ciebie oraz Twoje Klientki.

Urządzenie 5 w 1

Urządzenie 5w1 BN-N95 - jedno urządzenie - wiele nowych możliwości

to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Urządzenie wykonuje aż 5 specjalistycznych zabiegów. Pakiet zawiera mikrodermabrazję diamentową, sonoforezę, peeling kawitacyjny, Hot-Cold oraz Photon Therapy. Bogaty zestaw zabiegów, który poszerzy listę usług Twojego salonu. Zaawansowana technologia, ulepszona konstrukcja, bardzo dobre parametry techniczne gwarantują wprost rewelacyjne efekty, a co najistotniejsze pełną satysfakcję klientów.

Moduły urządzenia 5 w 1

  • Mikrodermabrazja diamentowa
  • Sonoforeza
  • Peeling kawitacyjny
  • Hot - Cold
  • Photon Therapy

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja - jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Zabieg mikrodermabrazji pozwala na osiągnięcie widocznych efektów w krótkim czasie. Mikrodermabrazja jest bezigłową i bezkrwawą metodą ścierania kolejnych warstw naskórka, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. W efekcie zabiegu uzyskujemy wyraźne wygładzenie i odświeżenie skóry oraz poprawę jej kolorytu i elastyczności. Mikrodermabrazja skutecznie usuwa przebarwienia, wygładza zmarszczki, zwęża rozszerzone pory, redukuje rozstępy, blizn i bliznowce.

Mikrodermabrazja

Ultradźwięki (sonoforeza)

Terapia ultradźwiękami wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, które powoduje poprawę ukrwienia skóry. Zabieg stosuje się do redukcji celluitu rozstępów, odmrożeń i nerwobóli. Przy zastosowaniu zabiegu kosmetycznego ultradźwiękami możliwe jest wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych o przeznaczeniu odżywczym, nawilżającym, dotleniającym lub regenerującym.

ultradźwięki

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Zabieg peelingu kawitacyjnego pozwala usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling jest zabiegiem nieinwazyjnym, oddziałuje na skórę łagodnie poprzez przyjemne wibracje, w zabiegu nie stosuje się prądu elektrycznego. Kawitacja jest często wykorzystawana jako wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych np. przed wprowadzaniem kwasów lub jonoforezy.

Peeling kawitacyjny

Hot-Cold

Dwufunkcyjna głowica ciepło - zimno. Głowica rozgrzewająca może być stosowana przed wieloma zabiegami w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszenia wchłaniania substancji odżywczych. Po wykonanych zabiegach - głowica chłodząca łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka pory. Specyfika modułu Hot-Cold sprawia, że jest on przeznaczony głównie do łączenia z innymi zabiegami kosmetycznymi, które umożliwia urządzenie 5 w 1.

Hot-Cold

Photon Theraphy

Nowoczesny i nieinwazyjny zabieg regeneracyjny na skórę. Terapia wykorzystuje światło niskiej częstotliwości w celu pobudzenia biologicznej aktywności skóry. Dzięki szerokiemu spektrum kolorów moduł zapewnia możliwość zastosowania w terapii szeregu różnych problemów skórnych.

Photon

Gwarancja

Urządzenie jest objęta 12 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

12 miesięcy gwarancji

Specyfikacja techniczna

Kolor
Srebrny
Zasilanie
220 V
Waga
12 kg
Wymiary urządzenia
42 x 32 x 17 cm
Certyfikaty
CE
Gwarancja
12 miesięcy
Pobór mocy
145 W
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak
Moc pompy
69cmHg
Częstotliwość drgań peelingu
32 kHz
Hot-Cold
Tak
Photon Theraphy
Tak
BN-N95
1 Przedmiot

Specyfikacja techniczna

Kolor
Srebrny
Zasilanie
220 V
Waga
12 kg
Wymiary urządzenia
42 x 32 x 17 cm
Certyfikaty
CE
Gwarancja
12 miesięcy
Pobór mocy
145 W
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak
Moc pompy
69cmHg
Częstotliwość drgań peelingu
32 kHz
Hot-Cold
Tak
Photon Theraphy
Tak

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

Mogą ci się spodobać również

Zobacz powiązane produkty które również mogą cię zainteresować

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania