6w1 Micro+Sono+Peel+Hot-Cold+Lift+Photon BN-N96

6 funkcji w jednym urządzeniu

Nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie z 6 modułami. Urządzenie umożliwia wykonanie aż sześciu specjalistycznych i zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Obsługa aparatu jest intuicyjna i nie przysparza żadnych problemów. Urządzenie kosmetyczne 6w1 Micro+Sono+Peel+Hot-Cold+Lift+Photon BN-N96 pomoże poszerzyć w Twoim Salonie ofertę zabiegową o sześć profesjonalnych zabiegów, które zadowolą Ciebie oraz Twoje Klientki.

Urządzenie 6 w 1

Urządzenie 6w1 BN-N96 - jedno urządzenie - wiele nowych możliwości

to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Urządzenie Mikrodermabrazja Diamentowa 6w1 BN-N96 to sprzęt wykonujący aż 6 specjalistycznych zabiegów. Aparat oprócz mikrodermabrazji wykonuje: ultradźwięki, peeling kawitacyjny, Hot-Cold oraz dwa zaawansowane zabiegi: Photon Therapy oraz BioLift, czyli skuteczny lifting bez użycia skalpela.

Co więcej model 6w1 BN-N96 wykonany jest z trwałych materiałów, wyróżnia się nowoczesnym designem i stylowymi wykończeniami. Urządzenie wielofunkcyjne 6w1 BN-N96 to rozwiązanie, które zapewni możliwosć wprowadzenia wielu nowych zabiegów do oferty Twojego gabinetu kosmetycznego, zamieniając go w profesjonalne centrum pielęgnacji urody. Inwestując w urządzenie wielofunkcyjne - z łatwością poszerzysz ofertę Twojego gabinetu kosmetycznego oraz zyskasz przewagę konkurencyjną.

Moduły urządzenia 6 w 1

  • Mikrodermabrazja diamentowa
  • Ultradźwięki (sonoforeza)
  • Peeling kawitacyjny
  • Hot - Cold
  • Photon Therapy
  • BioLift

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja - jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Zabieg mikrodermabrazji pozwala na osiągnięcie widocznych efektów w krótkim czasie. Mikrodermabrazja jest bezigłową i bezkrwawą metodą ścierania kolejnych warstw naskórka, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. W efekcie zabiegu uzyskujemy wyraźne wygładzenie i odświeżenie skóry oraz poprawę jej kolorytu i elastyczności. Mikrodermabrazja skutecznie usuwa przebarwienia, wygładza zmarszczki, zwęża rozszerzone pory, redukuje rozstępy, blizn i bliznowce.

Mikrodermabrazja

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Zabieg peelingu kawitacyjnego pozwala usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling jest zabiegiem nieinwazyjnym, oddziałuje na skórę łagodnie poprzez przyjemne wibracje, w zabiegu nie stosuje się prądu elektrycznego. Kawitacja jest często wykorzystawana jako wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych np. przed wprowadzaniem kwasów lub jonoforezy.

Peeling kawitacyjny

Ultradźwięki (sonoforeza)

Terapia ultradźwiękami wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, które powoduje poprawę ukrwienia skóry. Zabieg stosuje się do redukcji celluitu rozstępów, odmrożeń i nerwobóli. Przy zastosowaniu zabiegu kosmetycznego ultradźwiękami możliwe jest wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych o przeznaczeniu odżywczym, nawilżającym, dotleniającym lub regenerującym.

ultradźwięki

Hot-Cold

Dwufunkcyjna głowica ciepło - zimno. Głowica rozgrzewająca może być stosowana przed wieloma zabiegami w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszenia wchłaniania substancji odżywczych. Po wykonanych zabiegach - głowica chłodząca łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka pory. Specyfika modułu Hot-Cold sprawia, że jest on przeznaczony głównie do łączenia z innymi zabiegami kosmetycznymi, które umożliwia urządzenie 6 w 1.

Hot-Cold

Photon Theraphy

Nowoczesny i nieinwazyjny zabieg regeneracyjny na skórę. Terapia wykorzystuje światło niskiej częstotliwości w celu pobudzenia biologicznej aktywności skóry. Dzięki szerokiemu spektrum kolorów moduł zapewnia możliwość zastosowania w terapii szeregu różnych problemów skórnych.

Photon

Biolift

Lifting twarzy bez skalpela. Nowoczesny aparat do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu wykonywany za pomocą sond emitującymi mikroprądy. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach, pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa kurczliwości włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

Biolift

Gwarancja

Urządzenie jest są objęte 12 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

12 miesięcy gwarancji

Specyfikacja techniczna

Kolor
Srebrny
Zasilanie
220 V
Waga
12 kg
Wymiary urządzenia
42 x 32 x 17 cm
Certyfikaty
CE
Gwarancja
12 miesięcy
Pobór mocy
145 W
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak
Moc pompy
69cmHg
Częstotliwość ultradźwięków
1,5MHz
Częstotliwość drgań peelingu
32 kHz
Hot-Cold
Tak
Bio Lift
Tak
Photon Theraphy
Tak
BN-N96
3 Przedmioty

Specyfikacja techniczna

Kolor
Srebrny
Zasilanie
220 V
Waga
12 kg
Wymiary urządzenia
42 x 32 x 17 cm
Certyfikaty
CE
Gwarancja
12 miesięcy
Pobór mocy
145 W
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak
Moc pompy
69cmHg
Częstotliwość ultradźwięków
1,5MHz
Częstotliwość drgań peelingu
32 kHz
Hot-Cold
Tak
Bio Lift
Tak
Photon Theraphy
Tak

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania