Kombajn kosmetyczny BN-1608A

19 funkcji w jednym urządzeniu

Nowoczesny, wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny z 19 modułami. Urządzenie umożliwia wykonanie aż siedemnastu specjalistycznych i zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Obsługa kombajnu jest intuicyjna i nie przysparza żadnych problemów. Ponadto, aby ułatwić codzienną eksploatację, urządzenie można dowolnie konfigurować - wpinać i wypinać moduły, które Umożliwiają to funkcjonalne, niezależne od siebie części panelu sterowniczego. Kombajn kosmetyczny 19w1 BN-1608A zmieni Twój salon SPA lub gabinet kosmetyczny w profesjonalne centrum odnowy biologicznej i medycyny estetycznej!

Kombajn kosmetyczny 19w1 BN-1608A

Kombajn kosmetyczny 19w1 - jedno urządzenie - wiele nowych możliwości

Kombajn kosmetyczny 19w1 to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jego intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy sprawia, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze zapewniając jednocześnie możliowść zaawansowanej regulacji parametrów wykonywanych zabiegów.

Urządzenie wielofunkcyjne BN-1608A to rozwiązanie, które zapewni możliwosć wprowadzenia wielu nowych zabiegów do oferty Twojego gabinetu kosmetycznego, zamieniając go w profesjonalne centrum pielęgnacji urody. Inwestując w urządzenie wielofunkcyjne - z łatwością poszerzysz ofertę Twojego gabinetu kosmetycznego oraz zyskasz przewagę konkurencyjną.

Moduły kombajny kosmetycznego 19w1

Kombajn kosmetyczny 19w1 BN-1608A - końcówki do zabiegów
 • Mikrodermabrazja
 • Ultradźwięki
 • Peeling kawitacyjny
 • Vacum
 • Spray
 • d'arsonval / High-frequency / elektroterapia
 • Brush
 • Galwan z funkcją jonoforezy
 • Bio Face Lifting
 • Hot-Cold
 • Wapozon
 • Aktywny Ozon
 • Aromaterapia
 • Lampa z lupą 8dpi
 • Photon - światłoterapia
 • Hot Cabinet - podgrzewacz ręcznikówi
 • Sterylizator UV
 • Remover Spot - zamykanie naczynek
 • Lampa Wooda

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja - jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Zabieg mikrodermabrazji pozwala na osiągnięcie widocznych efektów w krótkim czasie. Mikrodermabrazja jest bezigłową i bezkrwawą metodą ścierania kolejnych warstw naskórka, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. W efekcie zabiegu uzyskujemy wyraźne wygładzenie i odświeżenie skóry oraz poprawę jej kolorytu i elastyczności. Mikrodermabrazja skutecznie usuwa przebarwienia, wygładza zmarszczki, zwęża rozszerzone pory, redukuje rozstępy, blizn i bliznowce.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Zabieg peelingu kawitacyjnego pozwala usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling jest zabiegiem nieinwazyjnym, oddziałuje na skórę łagodnie poprzez przyjemne wibracje, w zabiegu nie stosuje się prądu elektrycznego. Kawitacja jest często wykorzystawana jako wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych np. przed wprowadzaniem kwasów lub jonoferezy.

Ultradźwięki

Terapia ultradźwiękami wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, które powoduje poprawę ukrwienia skóry. Zabieg stosuje się do redukcji celluitu rozstępów, odmrożeń i nerwobóli. Przy zastosowaniu zabiegu kosmetycznego ultradźwiękami możliwe jest wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych o przeznaczeniu odżywczym, nawilżającym, dotleniającym lub regenerującym.

Vacuum

Podciśnienie wykorzystane do przeprowadzania zabiegu masażu próżniowego, który poprawia ukrwienie powierzchni skóry oraz krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu. Zabieg Vacuum skutecznie zamyka pory oraz usuwa obumarłe komórki zanieczyszczające skórę powodując wyjątkowo skuteczne i głębokie oczyszczanie skóry.

Bio Face Lifting

Bio Face Lifting jest techniką przeprowadzania liftingu twarzy, szyi i ciała za pomocą sond emitujących mikroprądy. Mikroprądy pozwalają na aktywizację procesów regeneracyjnych zachodzących wewnątrz komórek dzięki czemu uzyskujemy efekt rewitalizacji skóry. Elektrostymulacja jest niezwykle skutecznym spodobem stymulacji odbudowy włókien kolagenu i elastyny - kluczowych czynników wygładzających skórę, W efekcie Bio Liftingu zwiększa się również kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn oraz nadmiaru wody z organizmu. Specjalistyczne badania laboratoryjne oraz testy kliniczne wykazały, że zabiegi z zastosowaniem mikroprądów przyspieszają tempo odnowy komórkowej aż o 35%.

D'arsonval / High-Frequency / elektroterapia

Zabieg umożliwiający wykonywanie elektromasażu z wykorzystaniem tzw. prądów d'Arsonvala. Do zabiegu wykorzystywana jest szklana elektroda odpowiedzialna za przepływ prądów mających pobudzający wpływ na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne. Ładunki elektryczne powodują rozszerzenie się naczyń krwionośnych skóry, zwiększają przyswajanie składników odżywczych zawartych w preparatach kosmetycznych. W procesie wytwarzany jest także ozon, który ma działanie bakteriobójcze.

Brush

System masażu skóry oraz wspomagania peelingu twarzy, szyi, dekoltu i ciała. W kombajnie kosmetycznym BN-1608A, zabieg Brush można wykonywać za pomocą różnych nasadek co zapewnia dostosowanie do odpowiedniej partii ciała i daje pełną uniwersalność. Zabieg masażu Brush zwiększają intensywność oddziaływania substancji czynnych zawartych w kosmetykach.

Galwan

Moduł Galwan służy do przeprowadzania zabiegów galwanizacji, jonoforezy oraz innych terapii bazujących na wykorzystaniu oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki organizmu. Galwan może być wykorzystywany przy terapiach leczenia nerwobóli, przewlekłych zapaleń nerwów, zaburzeń naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym a także zwiotczeniach skóry i mięśni, leczeniu blizn, uczuleń i innych schorzeń.

Lampa z lupą

Niezwykle przydatne narzędzie do wielu zabiegów kosmetologicznych. W kombajnie kosmetycznym 19w1 znajduje się lampa powiększająca z wysokiej jakości refrakcyjnego szkła oraz wbudowany system oświetlający, które umożliwiają perfekcyjne diagnozowanie skóry. Lampy umieszczona jest na ergonomicznym wysięgniku, ułatwiającym jej ustawienie na określoną odległość i wysokość, co zapewnia wysoki komfort podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Hot-Cold

Dwufunkcyjna głowica ciepło - zimno. Głowica rozgrzewająca może być stosowana przed wieloma zabiegami w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszenia wchłaniania substancji odżywczych. Po wykonanych zabiegach - głowica chłodząca łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka pory. Specyfika modułu Hot-Cold sprawia, że jest on przeznaczony głównie do łączenia z innymi zabiegami kosmetycznymi, które umożliwia kombajn kosmetyczny.

Wapozon

Wapozon, ozon - moduł pracujący z wykorzystaniem pary wodnej. Stosowany do nawilżania i zmiękczania skórę, a także otwierania porów i rozluźniania mięśni twarzy. Zabieg oczyszczania oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów, umożliwia stosowanie aromaterapii oraz ziołoterapii. Dodatkowo ozon generowany podczas pracy wapozonu działa bakteriobójczo.

Spray

Spray – nadciśnienie, które może być stosowane do rozpylania płynów takich jak toniki, wody, olejki zapachowe lub inne preparaty kosmetyczne (np. do opalania natryskowego lub nawilżania metodą zimnego natrysku).

Photon Theraphy

Nowoczesny i nieinwazyjny zabieg regeneracyjny na skórę. Terapia wykorzystuje światło niskiej częstotliwości w celu pobudzenia biologicznej aktywności skóry. Dzięki szerokiemu spektrum kolorów moduł zapewnia możliwość zastosowania w terapii szeregu różnych problemów skórnych.

Hot Cabinet

Szafka do podgrzewania ręczników oraz innych tekstyliów używanych podczas zabiegów w salonach kosmetycznych. Hot Cabinet zapewnia również sterylizację dzięki czemu klienci salonów kosmetycznych mogą być zawsze pewni wysokiej jakości obsługi oraz bepzieczeństwa używanych ręczników.

Sterylizator UV

Sterylizacja UV jest jedną z kluczowych czynników określających bezpieczeństwo i profesjonalizm gabinetu kosmetycznego. Promieniowanie UV ma działanie bakteriobójcze, gwarantuje bezpieczeństwo zarówno klientom jak i personelowi wykonującemu zabiegi.

Remover Spot

Moduł służący do zamykania naczynek i usuwania zmian pigmentacyjnych oraz narośli na powierzchni skóry za pomocą prądów o wysokiej częstotliwości.

Lampa Wooda

Długofalowe promieniowanie ultrafioletowe daje możliwość dokładnej analizy skóry. W zależności od rodzaju cery oraz schorzeń na skórze oświetlonej lampą Wooda występują różnobarwne odbicia.

Gwarancja

Urządzenie jest są objęte 12 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

12 miesięcy gwarancji
Szkolenie

Szkolenie

Opcjonalnie - istnieje możliwość skorzystania z certyfikowanego szkolenia z obsługi urządzenia.

Szkolenie obejmuje przygotowanie teoretyczne dotyczące:

 • wskazań i przeciwwskazań do wykonania zabiegu mikrodermabrazji,
 • wskazań i przeciwwskazań do wykonania peelingu kawitacyjnego,
 • wskazań i przeciwwskazań do użycia ultradźwięków,
 • wskazań i przeciwwskazań do użycia głowicy photonu,
 • wskazań i przeciwwskazań do użycia bio-liftu,
 • wskazań i przeciwwskazań do użycia pozostałych funkcji kombajnu,
 • przygotowania skóry i technik wykonania zabiegu,
 • przygotowania stanowiska pracy i zasad higieny w miejscu pracy,
 • omówienie dostępnych na rynku urządzeń,
 • omówienie wybranych kosmetyków stosowanych podczas zabiegu mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, bio-liftu, photonu, pozostałych funkcji kombajnu i do pielęgnacji po zabiegu.

Szkolenie praktyczne obejmuje:

 • pokaz przeprowadzenia zabiegu mikrodermabrazji,
 • pokaz przeprowadzenia peelingu kawitacyjnego,
 • pokaz użycia głowicy ciepło – zimno,
 • pokaz użycia głowicy photonu,
 • pokaz użycia bio-liftu,
 • pokaz wykonania sonoforezy,
 • pokaz wykonania pozostałych funkcji kombajnu
 • wykonanie zabiegów mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, photonu, bio-liftu, sonoforezy oraz pozostałych funkcji kombajnu na modelce.

Szkolenie jest zakończone wydaniem imiennego certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

 • Czas trwania szkolenia: 1 dzień.
 • Miejsce: Wrocław
 • Cena: 1000 zł

Specyfikacja techniczna

Zasilanie
220-240V / 50-60Hz
Moc
1100W
Waga
50 kg
Wymiary urządzenia
43 x 43 x 112 cm
Gwarancja
12 miesięcy
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak
BN-1608A
0 Przedmiot
2021-07-10

Specyfikacja techniczna

Zasilanie
220-240V / 50-60Hz
Moc
1100W
Waga
50 kg
Wymiary urządzenia
43 x 43 x 112 cm
Gwarancja
12 miesięcy
Serwis
W Polsce
Peeling kawitacyjny
Tak
Ultradźwięki
Tak
Mikrodermabrazja diamentowa
Tak

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania