Torebki do sterylizacji MEDAL samoprzylepne o wymiarach 135 MM X 250 MM to wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane z foliowo-papierowej mieszanki. Dzięki zastosowaniu taśmy samoprzylepnej, nie ma potrzeby korzystania z zgrzewarki do zamknięcia torebek.
Torebki do sterylizacji MEDAL samoprzylepne o wymiarach 90 mm x 135 mm to wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane z foliowo-papierowej mieszanki. Dzięki zastosowaniu taśmy samoprzylepnej, nie ma potrzeby korzystania z zgrzewarki do zamknięcia torebek.
Torebki do sterylizacji MEDAL samoprzylepne o wymiarach 57 mm x 100 mm to wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane z foliowo-papierowej mieszanki. Dzięki zastosowaniu taśmy samoprzylepnej, nie ma potrzeby korzystania z zgrzewarki do zamknięcia torebek.