System SHR - Innowacyjne Wielofunkcyjne Urządzenie

Laser SHR

Laser SHR to nowość na rynku kosmetologicznym jeżeli chodzi o bezbolesne i całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Został już przetestowany i zdobył duże zaufanie wśród kosmetologów oraz ich pacjentów. Uważany jest za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą procedurę usuwania niechcianych włosów. Większość metod i narzędzi obecnie używanych do usuwania nadmiaru włosów pomaga tylko na krótki czas, po czym włosy ponownie odrastają. Usuwanie owłosienia laserem SHR pomoże pozbyć się niechcianych włosów tak skutecznie, jak to możliwe. Przeznaczony do profesjonalnych zabiegów usuwania włosów w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych.

Laser SHR łączy w sobie dwie dobrze znane techniki usuwania owłosienia:

 • technologię laserową
 • metodę pulsującego światła
Jednocześnie podczas wnikliwych badań naukowych udało się osiągnąć wysoką wydajność systemu SHR który praktycznie nie ma wad, które były wskazanych w poprzednich metodach. Laser SHR jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje oparzeń ani obrzęków, daje 100% wynik dla wszystkich rodzajów włosów, a jednocześnie jest absolutnie wygodny do użytkowania przez kosmetologów.

Jak działa SHR

Technologia IPL polega na możliwości emitowania wielu krótkich pulsów w jednym głównym impulsie świetlnym. Metoda SHR (Super Hair Removal) opiera się na technologii IPL, jednak jest wstanie kontrolować częśtotliwość emitowanych pulsów, dzięki czemu wzrasta bezpieczeństwo oraz skuteczność podczas zabiegu. Ponad to głowica urządzenia posiada system chłodzenia, który również kontroluje wygenerowaną temperaturę, aby nie doszło do nieporządanych efektów.

Metoda SHR działa na zasadzie systemu “In Motion” (z ang. w ruchu) - głowica dzięki temu systemowi przesuwa się wielokrotnie po obszarze poddawanym zabiegowi. Właśnie w ten sposób zostaje zniszczony mieszek włosowy, dzięki czemu włosy ponownie nie rosną. Otaczające tkanki nie są naruszane.

Energia impulsów świetlnych emitowana przez urządzenie stopniowo dociera do melaniny (chromoforu włosa), ogrzewa również stopniowo warstwę podskórną do temperatury około 45 stopni, odpowiednio dostarczona wartość energii uszkadza mieszek włosowy. Dawka promieniowania jest indywidualnie dobierana do właściwości skóry i włosów pacjenta.

glowica -laser shr

Urządzenie wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne SHR z systemem E-Light. Lasery SHR wyposażone są najczęściej w dwie głowice zabiegowe. Jedna z głowic przeznaczona jest do zabiegów trwałego usuwania owłosienia systemem SHR. Druga głowica posida IPL, dzięki niej możemy wykonać wszystkie zabiegi wymienione poniżej:

 • Usuwanie owłosienia
 • Zamykanie naczynek
 • Usuwanie rumienia
 • Foto-odmładzanie oraz Lifting
 • Usuwanie przebarwień, plam
 • Leczenie trądziku

Brak odczuć bólowych

Odczucia bólowe podczas epilacji laserowej związane są z bardzo dużą ilością energii dostarczaną do mieszków włosowych i skóry oraz z indywidualnymi odczuciami pacjenta. Jednak jest to uzasadnione, ponieważ aby uszkodzić mieszek włosowy potrzebna jest duża ilośc tej energii.

System świetlny SHR emituje bardzo wiele impulsów lecz słabszych, jednak dzięki zastosowaniu metody “In Motion” możliwa jest kumulacja energii w mieszku włosowym. To znaczy, że ostatecznie, aby uszkodzić mieszek, znajdzie się w nim wystarczająca duża ilość energii, tylko dojdzie do tego nie podczas jednego silnego strzału, a podczas całej serii słabszych impulsów, które odbywają się w trakcie kilkukrotnego przesuwania głowicy w miejscu zabiegowym. Ponad to urządzenia typu SHR posiadają bardzo innowacyjne i wydajne układy chłodzenia w głowicy zabiegowej, co dodatkowo pozwala na kontrolę potrzebnej ilości ciepła/energii w skórze i mieszku włosowym.

Ta różnica pomiędzy epilacją laserową, a za pomocą SHR’a, powoduje właśnie, że zabiegi są całkowicie bezbolesne.

Zalety lasera SHR:

 • Jest zabiegiem bezpiecznym dla ciemnej karnacji, a nawet skóry opalonej.
 • Laser jest wstanie usunąć jasne,siwe, rude włosy z taką samą wysoką wydajnością jak ciemne włosy.
 • Bezbolesny, a także gwarantowany brak obrzęków i oparzeń po zabiegu.
 • Uniwersalność metody
 • Zabiegi można wykonywać przez cały rok
SHR BR-03 Multi-System OPT

SHR BR-03 Multi-System OPT

Profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone głównie do 100% bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, rewolucyjnej technologii gładkiej skóry, termaliftingu, fotoodmładzania, trwałego leczenia trądziku, usuwania trądziku różowatego oraz redukcji pajączków.

Elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jego intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy sprawia, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze zapewniając jednocześnie możliowść zaawansowanej regulacji parametrów wykonywanych zabiegów.

W zestawie dwie pary okularów ochronnych podczas zabiegu dla pacjenta oraz dla osoby wykonującej zabieg.

od 9295 brutto

Produkt dodany do porównania