Frezarka Podologiczna Exo Podo Line z pochłaniaczem pyłu

Profesjonalna frezarka do pedicure

frezarka do pedicure

Frezarka EXO PODO LINE została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.

Pochłaniacz pyłu

Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje wiele zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Chroni przez to przede wszystkim swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki temu nie osadza się na meblach i przedmiotach, oraz nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie.

Wyświetlacz LCD

Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz pozwalający kontrolować intensywność zabiegu oraz niezwykła moc turbiny ssącej 300 W. Frezarka posiada licznik napełnienia filtra. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Głowica

Frezarka jest wyposażona w bardzo nowoczesną głowicę z silnikiem wykonanym w technologii wielołożyskowej, co zapewnia cichą pracę, bez zbędnych wibracji. Głowica posiada płynną regulację do 30.000 obr./min. Dla jeszcze większej wygody użytkownika zmianę kierunku obrotów (lewe/prawe) wykonujemy tym samym pokrętłem co regulację obrotów.

Solidna rączka frezarki zapewni wieloletnią pracę na najwyższym poziomie - rączka jest jedną z najlższejszych na rynku - tylko 95g - przy wielogodzinnej pracy pedicure każde kilka gram wpływa na szybsze zmęczenie nadgarstka.

Rączka z systemem łatwego czyszczenia - beż żadnych narzędzi i dodatkowego szkolenia w bardzo łatwy sposób rozmontujesz rączkę i wykonasz jej okresowe czyszczenie z pyłu - w ten sposób zaoszczędzisz pieniądze na serwisowaniu, a frezarka będzie pracować o wiele dłużej bez awarii.

frezarka do pedicure

Zawartość zestawu

  • Frezarka
  • Lekka i wygodna rączka o ergonomicznym kształcie dopasowanym do dłoni
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
frezarka-promed-zawartość zestawu

Gwarancja

Urządzenie jest objęte 12 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Do każdego urządzenia dostarczana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

12 miesięcy gwarancji

Specyfikacja techniczna

Kolor
Biały
Zasilanie
220-230 V
Moc
40 W
Waga
4 kg
Wymiary urządzenia
34cm x 13cm x 15 cm
Gwarancja
12 miesięcy
Ekran
Wyświetlacz LCD
Poziom hałasu
68dB
Serwis
W Polsce
Obroty
do 30.000/min
Waga rączki
95 g
Długość rączki
12 cm
Moment obrotowy
15mNm
EXO PODO LINE
10 Przedmioty

Specyfikacja techniczna

Kolor
Biały
Zasilanie
220-230 V
Moc
40 W
Waga
4 kg
Wymiary urządzenia
34cm x 13cm x 15 cm
Gwarancja
12 miesięcy
Ekran
Wyświetlacz LCD
Poziom hałasu
68dB
Serwis
W Polsce
Obroty
do 30.000/min
Waga rączki
95 g
Długość rączki
12 cm
Moment obrotowy
15mNm

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

Mogą ci się spodobać również

Zobacz powiązane produkty które również mogą cię zainteresować

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania