Fotel kosmetyczny elektryczny Azzurro 673AS pedi 1 siln. szary to idealne rozwiązanie dla każdego salonu kosmetycznego czy SPA. Dzięki regulacji w płaszczyźnie góra-dół za pomocą pilota oraz manualnej regulacji nachylenia oparcia oraz podnóżków, fotel zapewnia wygodę i komfort podczas zabiegów kosmetycznych czy masaży.

Fotel Azzurro 673AS pedi 1 siln. szary to nie tylko wygodne siedzisko, ale również leżanka, która może być rozłożona do 180 stopni. W zagłówku znajduje się zaślepiany otwór, który pozwala na zajęcie wygodnej pozycji podczas zabiegów. Siedzisko pokryte jest wysokiej jakości i łatwej w pielęgnacji ekoskórą, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd fotela przez długi czas.

Fotel Azzurro 673AS pedi 1 siln. szary to produkt, który został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Możliwość ściągnięcia podłokietników ułatwia klientowi zajęcie miejsca na siedzisku, a regulacja fotela za pomocą pilota pozwala na szybką i łatwą zmianę pozycji.

Fotel kosmetyczny Azzurro 673AS pedi 1 siln. szary to produkt, który cechuje się nie tylko wygodą i funkcjonalnością, ale również wysoką jakością wykonania. Dlatego też producent oferuje aż 2 lata gwarancji na ten produkt. Fotel Azzurro 673AS pedi 1 siln. szary to idealne rozwiązanie dla każdego salonu kosmetycznego czy SPA, który ceni sobie komfort i wygodę swoich klientów.

AZZURRO
ACT-129100
6 Przedmioty
Nowy produkt

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania