Fotel kosmetyczny elektryczny Azzurro 705 1 siln. biały to idealne rozwiązanie dla każdego salonu kosmetycznego czy SPA. Dzięki regulacji w płaszczyźnie góra-dół za pomocą pilota, możesz łatwo dostosować fotel do potrzeb swoich klientek. Dodatkowo, dwa pedały w tylnej części podstawy umożliwiają płynne ustawienie nachylenia oparcia oraz kołyski, co zapewnia jeszcze większy komfort podczas zabiegów.

Fotel kosmetyczny Azzurro 705 1 siln. biały to nie tylko wygoda, ale również funkcjonalność. Fotel jest rozkładany do 180 stopni, co pozwala na jego wykorzystanie jako leżanki. W zagłówku znajduje się zaślepiany otwór, który pozwala na zajęcie wygodnej pozycji w czasie zabiegów, takich jak masaż. Siedzisko pokryte jest wysokiej jakości i łatwej w pielęgnacji ekoskórą, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd fotela.

Podnóżek fotela kosmetycznego Azzurro 705 1 siln. biały jest regulowany manualnie, co pozwala na jeszcze większą swobodę podczas zabiegów. Możliwość podniesienia podłokietników do góry ułatwia klientom zajęcie miejsca na siedzisku, co zwiększa komfort podczas zabiegów.

Fotel kosmetyczny Azzurro 705 1 siln. biały to produkt o wysokiej jakości wykonania, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Zakres regulacji wysokości wynosi od 72 do 89,5 cm, co pozwala na dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb. Wymiary opakowania to 138 x 65 x 65 cm, co zapewnia łatwy transport i przechowywanie.

Nie wahaj się i wybierz fotel kosmetyczny Azzurro 705 1 siln. biały, który zapewni Twoim klientkom nie tylko wygodę, ale również funkcjonalność i estetyczny wygląd. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co świadczy o jego wysokiej jakości i niezawodności.

AZZURRO
ACT-109098
12 Przedmioty
Nowy produkt

Niema jeszcze opini o tym produkcie.

Może napiszesz pierwszą?

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty w tej kategorii
Produkt dodany do porównania