Bielenda Professional SUPREMELAB SEBIO DERM SPECIALISTIC SEBO-REGULATING SERUM Specjalistyczne serum sebo-regulujące
Specjalistyczne serum Bielenda Professional SupremeLab Sebio Derm Specialistic Sebo-Regulating Serum reguluje wydzielanie sebum i pomaga w walce z nie- doskonałościami, wygładza teksturę skóry, rozjaśnia i poprawia jej koloryt oraz zmniejsza widoczność porów. Ma właściwości przeciwzmarszczkowe.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
NIACYNAMID - Składnik o wielopłaszczyznowym działaniu – reguluje wydzielanie sebum i pomaga w redukcji niedoskonałości oraz niwelowaniu przebarwień i ujednolicaniu kolorytu cery. Jednocześnie pozytywnie wpływa na teksturę skóry, wygładza ją i zmniejsza widoczność porów. Wzmacnia też barierę naskór- kową, jest antyoksydantem i stymuluje syntezę kolagenu.
BAKUCHIOL - Składnik zwany „roślinnym retinolem”. Próby kliniczne dowiodły jego zbliżone działanie do retinolu, jednak bez negatywnych skutków ubocznych - pomaga w redukcji zmarszczek oraz niedosko- nałości. W kremie z linii Sebio Derm zastosowaliśmy stężenie aż 0,5% Bakuchiolu! To optymalna ilość o przebadanej skuteczności.
KWASY PHA - To łagodne, niedrażniące kwasy nowej generacji, idealne dla cer trądzikowych i jednocześnie wrażliwych, odwodnionych. Można stosować je cały rok. Poprawiają teksturę cery, rozjaśniają, wspomagają w walce z niedoskonałościami, delikatnie eksfoliują, mają właściwości przeciwzmarszczkowe.
SPOSÓB UŻYCIA: Aplikować Bielenda Professional SupremeLab Sebio Derm Specialistic Sebo-Regulating Serum na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.
BIELENDA
ACT-135087
2 Items
New product

No customer reviews for the moment.

Be the first to write your review

15 other products in the same category:

Browse the collection of our category products.
Product added to compare.